Gold Cars

Witamy na naszej stronie!

Firma GOLDCARS z siedzibą w Nowym Sączu (woj. małopolskie) od kilkunastu lat zajmuje się importem samochodów z USA i Kanady. Specjalizujemy się w sprowadzaniu zarówno używanych pojazdów bezwypadkowych, jak również imporcie i naprawie samochodów uszkodzonych, takich marek jak Audi, BMW, Porsche, Mercedes czy Volkswagen. Są to pojazdy młode, maksymalnie 5-letnie – takie, które w naszej – potwierdzonej doświadczeniem – opinii opłaca się najbardziej sprowadzać. Na życzenie klientów importujemy również pojazdy innych marek: bezwypadkowe, nowe oraz używane.

Lata praktyki, zdobyte doświadczenia, setki zrealizowanych zleceń i zadowolonych klientów pozwoliły nam przygotować dla Państwa ofertę bezpiecznego i korzystnego finansowo importu samochodu zza Oceanu. Nasze usługi stale aktualizujemy i dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Sprowadzamy konkretne pojazdy na życzenie naszych Klientów, a w stałej ofercie posiadamy samochody już sprowadzone, dostępne „od ręki” w Polsce.

W przypadku samochodów uszkodzonych, sprowadzamy tylko takie, które po wykonanych naprawach są w pełni sprawne i bezpieczne. Napraw dokonujemy w profesjonalnych zakładach, używając tylko oryginalnych części. Na naprawę udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Działamy bez pośredników, dlatego możemy zaoferować Państwu ceny nawet do 40% niższe w stosunku do wartości pojazdu na rynku polskim.

Jeżeli więc szukacie Państwo samochodu z pewną historią, rzeczywistym przebiegiem, luksusowym wyposażeniem i – przede wszystkim – za rozsądną cenę – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli macie wątpliwości – sprawdźcie dlaczego warto.

Zapraszamy!
Zespół GOLDCARS.PL